Sezonun 5 gelinlik trendi

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan, sezonun en önemli 5 gelinlik trendini açıkladı: Saten tasarımlar, kolları saran tüller, düşük omuzlar, çiçek motifleri ve straplez duruş sezonda öne çıkıyor.

Zarif tasarım çizgisiyle her sezon trendleri belirleyen Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan, bu sezon da her tarzdan ve bedenden kadını en özel gününde hayallerine kavuşturuyor. 10 yılı aşkın süredir markanın kreatif direktörlüğünü üstlenen Viola Chan, sezonun gelinlik trendlerini açıklıyor.

Viola Chan, yeni sezonu tasarlarken tüllerin romantikliğini kullanıyor. Kolları incecik saran transparan tüllere eşlik eden güpürler ve çiçek desenleri, dar kesim inen tül eteklerle birleşiyor. En sevilen modellerden düşük omuzlar yeni sezonda öne çıkıyor. Viola Chan, yine transparan tüllerin çiçek motifleriyle birleştiği, göğüs kısmını sımsıkı sararak hatları ortaya çıkaran cesur tasarımların trendlerde yerini alacağını söylüyor. Gelinlerin vazgeçilmezi tüller, kolları boydan boya sararak romantik bir görünüm sağlıyor. Göz alıcı kabarık eteklerin özel çiçek motifleriyle adeta dans ettiği tasarımlar gelinleri bir masal prensesine dönüştürüyor.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir