Biriciğim Anneme

Anneler Günü'nde, annene duyduğun sevgi ve minneti göstermek için Pandora'nın özel koleksiyonu, duygularını ifade edebileceğin harika hediyeler sunuyor.

Sevgimizi ifade etmek için elbette sımsıkı sarılmak onlara yetiyor. Ama bir de bunu taçlandırmak isterseniz, Pandora’nın Anneler Günü için hazırladığı ışıltılı tasarımları söylemek istediklerinizi küçücük bir mücevherle anlatıyor.

Pandora’nın yeni koleksiyonunu, sevgiyi ve minnettarlığı temsil eden kalp, sonsuzluk ve aile ağacı gibi ikonik semboller oluşturuyor.“Melek Kanatları ve Anne Charm”ı ile “Kalp ve Yonca Charm”ı, zarif tasarım detaylarıyla ilgi odağı oluyor. 14 ayar altın aile ağacı motifi taşıyan “İki Renkli Aile Ağacı ve Kalp Sallantılı Charm” ise ışıltısıyla dikkat çekiyor. Koleksiyonun yıldızı ise, ortasında gerçek inciden aile ağacı işlemeli “Kafes işi Kalp ve Aile Ağacı Charm”. Charm’ları farklı şekillerde bir arada kullanmak isteyenler içinse, yeni “Pandora Moments Kalp O Kolye Ucu” muhteşem bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Pandora’nın Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli; “Bu sezonun tasarımları, tıpkı onları takan anneler gibi çok yönlü ve biricik. Her bir mücevher, annelerin kendilerini şık, güzel ve değerli hissetmeleri için tasarlandı” diyorlar.


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir