“Musicians Wanted” Yarışmasının Başvuruları başladı

Avrupa, Amerika ve Asya-Pasifik bölgelerinden gözü yüksekte olan tüm müzisyenler Avrupa’da düzenlenecek “Musicians Wanted” yarışmasında yeteneklerini sergilemeye hazırlanıyor.  Kendini yaratıcı bir şekilde ifade etmeye olanak tanıyan yarışma için son başvuru tarihi 23 Temmuz. Yükselen küresel sanatçılar yarışmada sahneyi YUNGBLUD ile paylaşacak.

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu Vans, Avrupa’da gerçekleşecek, ilgiyle beklenen 2021 Vans Musicians Wanted yarışması için başvuruları açtı. 2020’de dünya çapında ilk kez dijital bir yarışma olarak başlatılan Vans Musicians Wanted, markanın küresel müzik programı ve yeni başlayan müzisyenler için yepyeni bir sahne sağlıyor. Yarışma, her tarzdan taze, yeni ve “Off The Wall” yetenekleri kutluyor. 

Bu yıl Vans Musicians Wanted Yarışması bugüne kadar keşfedilmemiş sanatçıların uluslararası üne kavuşma, aynı zamanda bir tarza bağlı kalmayan İngiliz rock sanatçısı YUNGBLUD ile paylaşma şansı sağlayacak. Yarışmanın kazananlarına ise Vans ürünü, Kramer donanımı, premium TuneCore ödül paketi, küresel müzik dağıtımı, Spotify’da playlist yaratma şansı ve daha fazlası yer alıyor!

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen “2020 Vans Musicians Wanted” platformu, dünyanın dört bir yanındaki müzisyenlerin neredeyse her müzik türünde 22 binden fazla sanatçı başvurusu ile gerçekleşti.  Bu destansı başarıdan yola çıkan dijital müzik platformu, erişilebilir marka deneyimleri yaratmaya ve oluşturmaya devam ediyor. Yarışma katılımcılara nereden isterlerse dijital sunum ve sanal yarışma serileri aracılığıyla küresel ölçekte katılmalarına olanak tanıyor. İnteraktif web sitesi aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Orta ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik’ten sanatçılar orijinal müziklerini geniş bir kitleyle paylaştılar. Geçen yılın kazananları arasında ise İngiltere’den JoeJas, Arjantin’den Lucia Tacchetti ve Güney Kore’den Numnum vardı. 

Aralarında çok yetenekli rap sanatçısı, yazar ve çizgi roman sanatçısı, markanın son kampanyasında yer alan Denzel Curry, yaratıcı vizyon sahibi ve 88rising’in kurucusu Grammy adayı pop şarkıcısı ve söz yazarı Julia Michaels, Sean Miyashiro ve ABD ve İngiltere’nin ilk sıralarda yer alan sanatçısı YUNGBLUD’ın da bulunduğu çeşitli jüri üyeleri seçim sürecinin bir parçası olarak markaya katılacak. Her bölgeden ilk beş finalist, bu Eylül ayında gerçekleştirilecek Vans Musicians Wanted sanal konser serisinde sahne almak üzere seçilecek. 

Vans Musicians Wanted, müzik aracılığıyla kendini yaratıcı bir şekilde ifade etmeye olanak tanıyan ve keşfedilmemiş sanatçıların ortaya çıkması ve küresel olarak tanınması için doğrudan bir yol sağlamaya yardımcı olan kapsayıcı bir küresel platformdur. Orijinal müziğiniz ile girmek ve resmi yarışma kurallarını hakkında bilgi sahibi olmak için Vans.eu/MusiciansWanted adresini ziyaret edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir