Modaseverler Modalog’ta buluştu

Moda tutkunları, “Tarzına Diyecek Yok” sloganıyla çıkış yapan Modest Giyim Pazar Yeri MODALOG’un lansman davetinde buluştu. “Seviyorsan, Giyiyorsan Kimsenin Yorumuna Bakma” mesajıyla hazırlanan yeni reklam filminin tanıtıldığı, Koç Müzesi’nde düzenlenen muhteşem davete, moda dünyasının sosyal medyada en çok takip edilen influencerları, önemli isimleri ve moda editörleri katıldı. 

Tüm dünyada önemi hızla artmaya devam eden online Pazaryeri uygulamaları Türkiye’de de yeni markalarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk “Modest Giyim Pazar Yeri” olarak açılan www.modalog.com, Koç Müzesi’nde düzenlediği görkemli bir davetle alışverişe açıldı. Modest giyimin önde gelen markaları ile Türkiye’nin, dünyanın önemli markalarının bir arada bulunduğu Modalog, iddialı, cesur ve heyecan verici reklam filmini de ilk kez davetlilere izleterek büyük beğeni aldı. Moda dünyasının önemli isimlerinin katıldığı davette, markanın hedefleri, tüketicilere sunacağı avantajlar, yenilikler ve farklılıklar da anlatıldı. Online platforma taşınan perakende sektörünün iddialı markalarından olan Modalog; Türkiye’de ilk kez muhafazakar giyimle genel giyim tarzlarını bir “Tık” ile buluşturan pazaryeri oldu. 

Kadın modest giyimindeki modern çizgisi ve yenilikçi vizyonu ile giyim sektörünü yeniden şekillendirecek olan Modalog, Türkiye’nin en büyük, en kaliteli ve en seçenekli kadın giyim markalarını bir arada sunuyor.  Modalog’un genç yönetici ekibinin başında olan Adem Erdal, pazarda gördükleri boşluğu ve tüketici davranışlarında fark ettikleri değişimi marka stratejisine yansıtarak perakende sektöründe büyük bir başarı hedeflediklerini anlattı. 

Moda ve stil dünyasının buluşma noktası olarak müşterilerine hizmet verecek olan Modalog; modest giyinmeyi tercih eden, ancak aradığı stili bulamayan ve trendleri yakalamak isteyen müşteri kitlesi için büyük bir boşluğu doldurdu. Geleneksel tarzın getirdiği tekdüzelikten uzaklaşarak modern giyimi günümüz trendleriyle sunan marka, müşterilerinin zevklerini ve karakterlerini yansıtabilecekleri bir çizgi yarattı.

 

Oyun değiştirici yapısı sayesinde, Türk moda sektöründeki standart modest moda algısını kırarak her yaşa ve tarza hitap edebilecek dinamik ve modern koleksiyonlar sunan yüzlerce markayı bir araya getirmeyi başaran Modalog, “Seviyorsan, Giyiyorsan Kimsenin Yorumuna Bakma” temalı, ““Tarzına diyecek yok” sloganıyla hazırladığı reklam kampanyasıyla da özellikle muhafazakar camiada ses getirmeye hazır. 

Modalog Kurucu ortaklarından Adem Erdal, kadınların özgüvenlerini dışa yansıttıkları giyim tarzının ilham kaynakları olduğunu söylediği konuşmasında; “Modalog markamızın ilk adımlarını bugün hep birlikte atacak olmamızın heyecanı içerisindeyim. Moda, yüzyıllardır insan hayatına yaptığı büyük etki ile hayatımızın çok önemli bir parçası oldu. Modalog ailesi olarak, modanın hepimizin ama özellikle kadınların hayatındaki öneminin farkında olduk ve bu bilinci Modalog’u tercih eden herkesin tarzında, hayatında fark yaratmak, klasik bir moda anlayışının ötesine çıkıp, “Zamansız bir moda felsefesi” yaratmak için kullandık” dedi.  

Moda sektöründe sürdürülebilirliği gerçek anlamda yatırım yapan bir marka olmadığının altını çizen Adem Erdal, şunları söyledi : “Neden yeni bir marka” kurduk, çünkü; bunun ihtiyacını hissettik. Özellikle muhafazakar giyim tarzını tercih eden ama moda anlayışını benimseyen, kişiliği olan bir sitili önemseyen, sadece şık görünmek için değil, sadece havalı görünmek için değil gerçekten kendi felsefesi olan, kendini yenileyen bir giyim tarzı olan kadınlar için moda sektöründe büyük bir eksiklik, ihtiyaç olduğunu görüyorduk. Yeni yaşam dinamikleri ile değişen modaya, özellikle muhafazakar modaya yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışıyoruz. Bence değinmemiz gereken konulardan biri “Neden muhafazakar modanın bir felsefesi olmasın” cümlesi; işte o noktada yaşamınıza kattığımız her şeyin, dostlarımızın da kıyafetlerimiz ile kurduğumuz ilişkilerin de uzun soluklu olması gerektiğini anlatıyoruz. Bu bir gömlek, elbise, ayakkabı, çanta, takı v.b. her şey olabilir. Önemli olan, seni yansıtması diyoruz. İşte Modalog’dan alışveriş yapacak tüm müşterilerimizi, Modalog’u ziyaret eden tüm misafirlerimize sunduğumuz çok seçeneklilik bunun bir yansıması”.

 

Zengin marka ve ürün çeşitliliğini anlatan Adem Erdal; “Onlarca markayı Modalog E-Ticaret uygulamasında bir arada bulacaksınız. Bütçeniz neyse, ona aynı kalitede ulaşabileceksiniz. Seçeneklerinizi karşılaştırıp, kendi tarzınıza en uygun kombini çok hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz. Güvenle alışveriş yapacaksınız. Güler yüzlü ve hızlı bir müşteri hizmetleri ekibinden hizmet alacaksınız. Moda Felsefenizi birlikte oluşturabileceğiz veya sizin moda felsefenizin tüm yansımalarını Modalog dünyasında yeniden keşfedebilecek, geliştirebileceksiniz. Yeniliklerden anında haberdar olacaksınız. İndirimler, kampanyalar, sizin için olmazsa olmazlara her zaman ulaşabilmeniz için bir çok avantajlar, yenilikler düzenli olarak Modalog’da olacak. Genç, heyecanlı ve yaratıcı bir ekiple çalışıyoruz. Bu enerji, Modalog’un her aşamasında sizlere de yansıyacak, buna inanıyoruz. Sizleri dinleyerek gelişeceğiz. En önem verdiğimiz konulardan biri bu. Her zaman eleştirilerinize, önerilerinize, isteklerinize açık olacak bir sistem kurduk. Birlikte, önce Türkiye’de zirveye oturacağız, sonra küresel bir moda markası olarak konumlanmak üzere daha büyük bir yolculuğa birlikte devam edeceğiz” şeklinde konuştu.  

Türkiye’de muhafazakar moda kültürünü anlamanın ve anlatmanın ötesinde,   tarzını oluşturan ve tarzını cesaretle, inanarak yaşayan bir topluluk yaratmayı isteyen Modalog yeni başlayan bu serüvenine, hazırladığı iddialı, cesur ve farklı bir Reklam Filmiyle başlıyor.  Türkiye’nin ve dünyanın yenilikçi modest giyim markalarını dijital bir satış kanalında bir araya getiren, bunu “sosyal e-ticaret” anlayışıyla gerçekleştiren lider dijital buluşma noktası olma hedefindeki Modalog, moda dünyasında takip edilen öncü markalardan biri olacak gibi görünüyor. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir