Pastoral yazın çanta hali

Doğal hasırdan el örgüsüyle hazırlanan ve yaz kombinlerinizi tamamlamaya hazır olan Mehry Mu çantalar, farklı sap ve eklemelerle kişiselleştirilebiliyor.

Geçmişten günümüze değerleriyle tüketicisi arasında kuvvetli bağ kuran ruhu olan çantaların üstadı Mehry Mu, doğaya duyulan saygıyı yaz aylarında da unutmuyor. Sonbahar sezonunda sokak hayvanları için kişiselleştirilebilir desenleriyle özel koleksiyon yaratan çanta markası, İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan doğal hasır ürünlerinde tamamen el işçiliği kullanıyor.

Doğal hasır ve el örmesi Mehry Mu yaz çantaları, bu yaz kişiselleştirilebilir özelliği ile yegâne stilinizi ifade etmeye çağırıyor. Mehry Mu yaz koleksiyonunda düz formlarının olduğu çantalar; Mehry Mu’nun Bebek semtindeki Showroom’una gelenlere farklı hasır zeminleri, bordür alternatifleri, harf ve figür ekleme seçeneklerinin yanı sıra kullanım tercihlerine boyut ve sap çeşitleriyle tam aradığınız modeli sizinle beraber oluşturuyor.

Yazın en pastoral halini sunan hasır çantalar, birbirine geçen simetrik örgü ve sepet formlarıyla hayat buluyor. Natürel renklerin gücünü taşıyan hasır çantalar, gündüzden geceye doğanın enerjisiyle yanınızdan ayrılmıyor.E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir