Makyaj ve cilt bakımı bir arada

Pastel, yepyeni Hibrit teknolojisi ile geliştirdiği Pastel Make up to Skincare kategorisi ile cilt bakımı ve makyaj konforunu bir arada sunuyor.

Yenilenen teknoloji, değişen ihtiyaçlar ve zamanla yarışma hali son dönemde beklentilerimizi de büyük ölçüde değiştirdi.  Fonksiyonellik ve konforun bir arada olduğu seçimler ise önceliğimiz…

Kozmetik dünyasındaki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden Pastel, yepyeni “Hibrit” teknolojisi ile geliştirdiği Pastel Make up to Skincare kategorisi size cilt bakımı ve makyaj konforunu bir arada sunuyor. Makyaj yaparken aynı zamanda içeriğindeki aktif bileşenlerle cildinize bakım yapan yenileyen, taze, ışıltılı, sağlıklı ve aydınlık görünmesine yardımcı olan Pastel Make up to Skincare ile yepyeni bir “Hibrit” deneyimine hazır olun!

Aydınlık ve Sağlıklı Cildin Anahtarı: Glassy Glow Skin Serum

Hibrit formülü ile günlük cilt bakımını ve makyaj rutinini birleştirerek ciltte taze, aydınlık ve sağlıklı bir görünüm sağlayan Pastel Glassy Glow Skin Serum, ultra ince ipeksi ve hafif yapısıyla hızlıca emiliyor. İçeriğindeki Hyalüronik ait ve Nonapeptid-1 ile yoğun nemlendirme, canlandırma ve aydınlatma gücüyle yaşlanma etkilerine karşı savaşan ürün, gün içerisinde hücreler üzerinde enerji verici bir etkiye sahip. İlk kullanımdan itibaren nemli ve taze bir görünümü cildinizde hissedebileceğiniz Pastel Glassy Glow Skin Serum size yıldızlar kadar parlak ve fresh bir görünüm sunuyor.

Hydro Glow Primer ile Işılda ve Tazelen!

Pastel’in ilk “Hibrit Primer”’ı olan Hydro Glow Primer ile doğal ve ışıltılı bir makyaja hazır olun!

Hydro Glow Primer, su bazlı jel ve sedefli yapısıyla cildi kusursuz bir şekilde makyaja hazırlarken, ışığı yansıtan pigmentler sayesinde daha aydınlık bir görünüm sağlıyor. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği Hydro Glow Primer’ın, içeriğindeki yeşil çay yaprakları özü cildi korumaya ve yenilenmiş bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. İster fondötenle karıştırın, ister makyajdan 5 dakika önce kullanın, isterseniz doğal ve taze bir görünüm için tek başına cildinize uygulayın…

Pastel Hydro Glow Primer ile ışıltı ve tazelik günün her anında sizinle!

Göz Çevresi Bakımı ve Kusursuz Kapatıcılık Bir arada

Göz çevresindeki koyu halkalar, ince çizgiler ve kızarıklıklar, kuruluk, mat ve yorgun bir görünümden şikayetçiyseniz, tüm bu kusurları sadece kapatmakla kalmayıp, aynı zamanda gereken bakımı da yapan harika bir ürün ile tanışmaya hazır mısınız? Hibrit teknolojisi ile göz çevresi için makyaj ve bakımı birleştiren Pastel Eye Cream+Hydrating Satin Concealer, yüksek kapatıcılığı sayesinde göz altı morluk ve kusurlarını gizlerken, ciltteki renk eşitsizliğini dengeleyerek cilt ile bütünleşiyor. Çizgilerde birikme yapmayan ve kolay uygulanabilen yapısıyla size aradığınız saten ve kusursuz görünümü sunuyor. İçeriğindeki beyaz çiçek özü ve ve betain bileşeni göz çevresine 24 saate kadar nemlendirme ve bakım yaparken Pastel Eye Cream+Hydrating Satin Concealer, yaşlanma karşıtı lifting etkisiyle de kaz ayakları görünümünü azaltıyor.

 Sihirden Daha Fazlası: Pastel Magic Milk CC

Bir CC kremden çok daha fazlası Pastel Magic Milk CC ile kusursuz bir deneyime hazır mısınız? Cilt tonunu eşitleyerek cilt rengine uyum sağlayan Pastel Magic Milk CC, içeriğindeki minerallerce zengin deniz suyu ile cildi canlandırıyor ve taze bir görünüm sağlıyor. Deniz suyu içeriğiyle düzenli kullanımda gözenek boyutunun küçülmesine yardımcı olduğu ve cilde antioksidan koruma sağlayarak çevresel kirlilik faktörlerinin zararlı etkilerini önlediği klinik deneylerle kanıtlanmış.

Ciltte yarattığı etkilerle adeta sihirli bir deneyim yaşatan Pastel Magic Milk CC, makyaj saatlerini cilt bakım ritüelleriyle birleştiriyor. Cilt bakımının en etkili bileşenlerinden hyalüronik asit ciltte derinlemesine nemlendirme etkisi yaratırken, SPF 15 ise cildin sebum kontrolünü sağlıyor. İçeriğindeki bitki özleri ise cildi yatıştıran ve kızarıklık görünümünü azaltan etkiye sahip.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir