Kendine iyi bak!

Yaz aylarının eşsiz enerjisini daha yakından hissetmek ister misiniz? Madame Coco Répertoire   ürünleriyle bu mümkün! Birbirinden güzel, fresh kokular, cildinize iyi gelecek kişisel bakım ürünleri, geleneksel yöntemler ile usta sabuncular tarafından üretilen sabunlar ve çok daha fazlası Madame Coco mağazalarında ve Madamecoco.com’da sizleri bekliyor.

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, koku ve kozmetik kategorisinde de sizlerle buluşmaya hazır. Yaz mevsiminin coşkusunu raflara taşıyan Madame Coco Répertoire ürünleri, eşsiz harmonileriyle ruhunuza dokunuyor. Güzel kokulu fresh kolonyalar, sakinleştirici özelliği ve hoş kokusuyla yaşam alanınızı terapiye çevirecek oda kokuları, Marsilya’nın geleneksel sabun yapım yöntemi ile usta sabuncular tarafından üretilen sabunlar, Fransa’nın Grasse şehrinden gelen tutku ile birleşmiş parfümler ve çok daha fazlası Répertoire koleksiyonunda…

 

Cildiniz En Değerli Mirasınız

Madame Coco Répertoire koleksiyonu cildinize iyi gelecek. Yaz aylarında cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi Madame Coco Répertoire ürünleriyle sağlayabilirsiniz. Mucizevi aloe vera bitkisinin canlandırıcı ve ferahlatıcı etkisini cildinizde hissetmeye hazır olun. Nemlendirici jellerden yüz temizleme köpüklerine, vücut spreylerinden deniz kokulu maskelere kadar birçok Madame Coco Répertoire ürününü yanınızdan ayıramayacaksınız.

 

Tutku ile Karışık Kokular… 

Fransa’nın Grasse şehrinde hayat bulan parfümler ile sevdiklerinizin başını döndürmeye hazır olun… Madame Coco Répertoire koleksiyonu parfümleri ve vücut spreyleri ile hem kendinizi hem de yaşam alanınızı birbirinden hoş kokularla şımartabilirsiniz. Parfümde yazın enerjisini hissetmek istiyorsanız; Gül, Frenk Üzümü ve Beyaz Yasemin ile harmanlanmış Woke serisi tam size göre! Kış mevsiminin serinliğini hissettiren kokulardan vazgeçemiyorsanız ise; Bergamot, Yasemin ve Vanilya ile hazırlanmış Stan’ı tercih edebilirsiniz…

Kişisel bakım ve temizlik hayatımızın olmazsa olmazı. Özellikle pandemi döneminde hayatımızda etkisini ve faydasını daha çok hissettiğimiz çantalarımızın, ofislerimizin olmazsa olmaz iki ürünü; kolonya ve sabunlar Madame Coco Répertoire koleksiyonunda yerini aldı. Birbirinden fresh, hoş kokulu seçenekleriyle Répertoire kolonyaları, ferahlatıcı etkisi ve hoş kokularıyla da vazgeçilmeziniz olacak. Usta sabuncuların maharetiyle üretilen, argan yağı ve hindistan cevizi özüyle harmanlanmış Répertoire sıvı sabunlar size kendinizi iyi hissettirecek.  

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir