Hayata tatlı dokunuşlar

Homend’in yeni serisi Artfood ile birbirinden keyifli ve lezzetli pastalar yaparak hem yaratıcılığınızı konuşturun hem de içinizdeki şefi ortaya çıkarın.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend’in Artfood Serisi ile sadece özel günler için değil, istediğiniz her günü özel kılmanız için eşsiz pastaların mimarı olmak artık çok kolay. Serideki blender, stantlı blender seti, mikser, stand mikser ve personel blender ile yaratıcılığınızı konuşturacağınız pastalarla sevdiklerinizi de mutlu etmenin keyfini yaşayacaksınız.

Mevsimine uygun meyvelerle çeşit çeşit ve lezzet dolu, sağlıklı pastalar hazırlamanıza yardımcı olacak Artfood ile mutfakta gerçek bir şef olduğunu herkese göstereceksiniz. Doğum günü ve evlilik yıl dönümü gibi özel günler için hazırlayacağınız pastalarla en değer verdiklerinizin hayatlarına tatlı bir dokunuş yapacaksınız.

Artfood Serisinde yer alan ürünlerle pasta yapmak çok zevkli

Özel tasarım kapağı sayesinde çalışırken bile malzeme ekleme imkânı sunan Homend Artfood 4925 Blender, kaymayan ayakları sayesinde en yüksek hızda çalıştırıldığında da kullanıcısını yormayan rahat kullanım konforu sunuyor.  Paslanmaz çelikten üretilen Stantlı Blender Seti ise çırpıcı başlıkları, kendine has standı ile sıcak ve soğuk malzemelerle rahat çalışma ortamı yaratıyor. 800 W gücündeki ürünü sessiz çalışma performansı sayesinde gece gündüz mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Döküm uçlara ve 8 kademeli hız ayarına sahip olan 3025 Stand Mikser, şık tasarımı ile mutfakları süslüyor. 5,5 litre paslanmaz çelik hazneli mikser yüksek hızda bile hareket etmeyen kaymaz ayakları ile kullanıcıya rahat bir kullanım sağlıyor. Ürün1200 W güce sahip.  

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir