Bir kap mutluluk

Watchofroyal, tüm Türkiye’de sahipsiz hayvanların korunmasına katkı sağlamak, yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek olmak  ve hayvan hakları ile ilgili farkındalık yaratmak için  ‘Bir Kapta Mutluluk Projesi’ başlattı.

Watchofroyal kurucusu Tolga Sakın, “Müşterilerin destekçisi olduğu kampanyada tüm watchofroyal.com’da satışa sunulan birbirinden güzel ürünlerden sipariş verenlere, her siparişlerinde paket içerisinde sokaktaki minik dostlarımıza verilmesi için kedi veya köpek mamasını ücretsiz gönderiyor. Tek yapılması gereken sokaktaki dostlarımıza onları vermek” dedi.
Sakın, “Sosyal sorumluluk projemiz devam ettiği sürece müşterilerin hayvan hakları gönüllüsü olması ve duyarlılıklarının desteklenmesi için ‘Hayvan Haklarında Farkındalık Yarat, Sen de WATCHOFROYAL’ sloganı ile tüm hayvanseverleri siteye davet ediyoruz. Sosyal sorumluluk projesinin ses getirmesi ve sokakta kalan tüm dostlarımıza farkındalık yaratmak için sizlere gönderilen mamalar ile kedi veya köpekleri beslerken bir fotoğraf çekip sayfanızda paylaşmanızı rica ediyoruz” diyen Tolga Sakın, tüm paylaşımların Watchofroyal İnstagram sayfası ve bütün sosyal medya hesaplarında etiket yapılarak paylaşılacağını belirtiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir