Güçlü cildin sırrı üzüm

Ege’nin sadeliğinden ve esintisinden ilham alan doğal cilt bakım markası KORRES’in, Yunanistan’ın Santorini Adası’nda yetişen üzümlerle geliştirdiği yeni cilt bakım serisi ‘Santorini Grape’ Boyner’de yerini aldı.

Sürdürülebilirlik ve doğa dostu üretim ilkesiyle bilinen, Türkiye’de sadece Boyner’de satışa sunulan dünyaca ünlü cilt bakım markası KORRES, yepyeni bir seri geliştirdi. Yunanistan’ın Santorini Adası’nda yetişen üzümlerle hazırlanan yeni Santorini Grape serisi, daha güçlü bir cilde sahip olmanın formülünü doğal bileşenleriyle sunuyor. Cildi besleyen ve iyileştiren antioksidanlar bakımından zengin yeni seri, cildin ihtiyacı olan nemi ve ışıltıyı üzümle geri kazandırıyor.

Ege sahillerinin en cezbedici adalarından biri olan Santorini’nin üzümleri, adanın sahip olduğu doğal atmosferinde verimli volkanik topraklarda yetişiyor ve KORRES dokunuşuyla cilt bakımının olmazsa olmaz formülü haline geliyor. Doğal üzümlerle hazırlanan serideki Santorini Grape Gözenek Açıcı Krem cildi nemlendirirken pürüzsüzleştiriyor ve cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Santorini Grape Yüz Serumu yenileyici etkisiyle cildi yeniden yapılandırıyor. Santorini Grape Volkanik Cilt Yenileyici Bakım Maskesi ise ciltteki fazla yağı alıyor ve detoks etkisi yaratarak cildi arındırıyor. Serinin içeriğinde kullanılan üzüm çekirdeği yağı, cildin esnekliğini artırırken, cilt dokusunu iyileştiriyor. Ayrıca bu formül cildin koruyucu nem bariyerini daha da güçlendiriyor.

“Vegan içeriği ve hafif yapısı ile cilde dost bir serisi oluşturduk”

KORRES’in Kurucusu George Korres Türkiye ziyaretinde, KORRES’in doğadan aldığı ilhamın altını çizerek; “Yunan homeopatik eczanesinden doğan ve yirmi yılı aşkın süredir sürekli gelişen bir marka olarak doğanın saflığı ile bilimi birleştiriyoruz. Yüksek doğal içeriğe sahip, aynı zamanda etkili ve güvenli ürünler ortaya çıkarmak için cilde ve çevreye dost bileşenleri belirliyoruz. 500’den fazla endemik bitkiye sahip Yunan florasında bulunan benzersiz saf bitkileri doğaya saygılı şekilde ürünlerimizde kullanıyoruz. Santorini üzümü işte bu özel bitkilerden biri. Santorini Adası’nın bereketli volkanik topraklarında yetişen üzümlerle hazırladığımız yeni serimizde, cilde ihtiyacı olan nemi veren doğal maddeler kullandık. Vegan içeriği ve hafif yapısı ile cilde dost bu özel serinin cilt bakım rutininin vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz” dedi.

Sadece Boyner’lerde satışta olan Korres’in cilt bakımında doğallıktan vazgeçemeyenlerin favorisi olmaya aday bu yeni seri; güçlü bir cilde sahip olmak isteyenler için bakım maskesi, serum ve nemlendiriciden oluşuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir