Estée Lauder’in Marka Elçisi Adut Akech Oldu

Uluslararası cilt bakımı ve makyaj üreticisi Estée Lauder’in küresel yeni marka elçisi Adut Akech oldu. Adut, Temmuz ayından itibaren dijital, TV, basılı ve mağaza içi makyaj ve cilt bakımı kampanyalarında yer alacak.

The Estée Lauder Companies grup başkanı Stéphane de La Faverie yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Adut, modanın en büyük ve en etkili yıldızlarından biri. İnanılmaz hikayesinin, kişiliğinin ve güzelliğinin, tüketicilerimize ilham vermeye ve onlarla bağlantı kurmaya devam etmemize ve onu neslinin bir güzellik ikonu haline getirmemize yardımcı olacağına inanıyoruz.”

Bu fırsatı bir rüyanın gerçekleşmesi olarak nitelendiren Adut, “Estée Lauder’ın inanılmaz bir mirası var ve Bayan Estée Lauder’in hikayesi dünyanın her yerindeki kadınlara ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Ben de onun gibi, dünyanın her yerindeki kızlara hayallerinin peşinden gitmekten asla vazgeçmemeleri için ilham vermeyi umuyorum” diye konuştu.

Adut, Valentino’nun Pierpaolo Piccioli’si ve Chanel’in merhum Karl Lagerfeld’i gibi ünlü tasarımcıların ilham perisi oldu. Ayrıca Alexander McQueen, Calvin Klein, Miu Miu ve Prada gibi ünlü markalarla çalıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir