“Element X Peanuts” ile kaykay zamanı!

İkonik çizgi dizi Peaunts'ın karakterleri, Element'in yeni kaykay koleksiyonunu renklendiriyor.

Dünyanın en büyük kaykay üreticilerinden biri olan Element, Charles M. Shultz’un dünyaca ünlü çizgi romanı ve dizisi olan Peanuts’ın karakterlerinden oluşan bir kapsül koleksiyon tasarladı. Peanuts çizgi dizisinin baş kahramanı Charlie Brown’un ve diğer ikonik çizgi karakterlerin renklendirdiği koleksiyon, eşsiz tasarımıyla kaykay severlerin favorisi olacak.

Çizgi roman sevenlerin yakından tanıdığı Peanuts dizisinin karakterleri, kaykay pazarının lider üreticisi Element’in yepyeni koleksiyonunu süslüyor. “Charlie Brown”, “Snoopy”, “Woodstock” ve diğer Peanuts karakterlerini temsil eden eğlenceli koleksiyon, renkli tasarımının yanı sıra en aktif yaşam tarzına bile dayanacak olağanüstü sağlam yapısı ile dikkat çekiyor.

Hem özgürlüğe hem de eğlenceye düşkün olanlar için tasarlanan “Element X Peanuts” kaykay koleksiyonu, Peanuts’ın ikonik karakterlerinin keyifli görselleriyle birlikte onların dostluğuna, yoldaşlığına ve dayanışmasına dahil olma fırsatı sunuyor.

Yüksek kaliteli akçaağaç ağacından yapılan “Element X Peanuts” kaykay koleksiyonu, aşınmaya dayanıklı, daha hızlı ve mükemmel tutuş sağlayan tekerlekleri sayesinde sağlam bir performans sunuyor. Ayrıca kaykay zımparası ve özel tasarımlı tekerlekler de koleksiyondaki kaykaylara taze bir tutuş ve “old-school” havası ekliyor.   

Peanuts karakterlerinin unutulmaz ve ikonik anlarının yer aldığı koleksiyon, Türkiye’de outdoor ve extreme spor malzemelerinde akla gelen ilk adres olan SPX mağazalarında ve spx.com.tr’de kaykay severlerin beğenisine sunuluyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir