Daily Perfection Pro ile kişisel saç bakımı

Saç bakımında altın kural; doğru şampuanı ve bakım yöntemini bulmaktır. Pek çok şampuan ve saç bakım ürünü, çeşitli problemlere çözüm olsa da, kişiye ve saça özel reçeteler, her zaman daha hızlı sonuç veriyor. Daily Perfection Pro;  “Herkesin saç tipi birbirinden farklı iken neden herkesin şampuanı aynı?” sorusuna yanıt veriyor ve saç bakımında yepyeni bir dönem başlatıyor. Saç türüne göre vitamin serum shot’ını seç, kır, dök, çalkala!

Her kadının kendine has güzelliği olduğu gibi, güzelliğini koruyan yöntemleri de vardır. Kendini tanıyan ve özen gösteren kadınlar, kendilerine neyin iyi geldiğini de zaman içerisinde öğrenir. Bu süreçte en önemli şey ise; ihtiyaç duyulan doğru bakım ürünleri bulmaktır.

Farklı cilt ve saç profilleri için geliştirilmiş yeni Daily Perfection Pro serisi; bireysel ihtiyaçlara yönelik, pratik ve özelleştirilmiş çözümler sunan, tamamen kişiye özel hazırlanabilen ürünleriyle, tek beden kozmetik anlayışından, kişiselleştirilmiş bakım anlayışına geçiyor. Daily Perfection Pro; tüm saç tiplerine uygun onarıcı, güçlendirici, yıpranmalara karşı koruyucu yepyeni bir seri ile ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Yeni Daily Perfection Pro Sampuan ve Saç Kremi serisi

Yeni Daily Perfection Pro şampuan ve saç kremi serisi; her saç tipine uygun, zengin ve doğal içerikli formülerleriyle; elektriklenme, kuruma, kepek, matlaşma, dökülme gibi saç problemlerini, klinik olarak kanıtlanmış oranlarla ortadan kaldırıyor.

Pro serisinin yıldızları; Daily Perfection Pro Reactivator Edelweis şampuan ve saç kremi, Daily Perfection Pro Bond Repair şampuan ve  saç kremi , Daily Perfection Pro Hyaluronik Asit şampuan ve saç kremi, Daily Perfection Pro UV Filter şampuan ve saç kremi, Daily Perfection Pro Piroctone Olamine şampuan ile saçlar çok daha doğal, canlı ve sağlıklı gözüküyor.

Pro serisinin yıldızı!

Edelweiss bitkisi ile saç oluşumunu güçlendiren ve dökülmeyi önleyen Reactivator şampuan ve saç kremi, Daily Perfection Pro serisinin yıldızı.  Reactivator içeriğindeki; Niacinamide, Biotin, Kolajen ve C, E vitaminleri ile, zayıf saç foleküllerini harekete geçirerek saç döngüsündeki büyüme fazını uzatıyor.  4 haftada saç dökülmesini azaltan Reactivator’un,  +7000 saç telini koruduğu da klinik olarak kanıtlandı.

Saçlar da her şey gibi bakım ister. Saçları güçlendirmek, beslemek ve onarmak için üretilen Daily Perfection Pro  saç bakım yağı, saç dökülmesine karşı serum ve farklı saç tiplerine göre sıvılaştırılmış saç bakım kremi, kısa sürede gözle görülür etki sağlayan diğer bir ürün grubu.

Daily Perfection Pro vitamin serum shot serisi ile kendi şampuanını kendin yarat!

Her saçın ihtiyacı olan bakım ve onarım süreci farklıdır. Her besleyici ürün ya da bakım ürünü, her saça uygun olmayabilir ve bu sebeple, doğru içeriklerle ve formüllerle saç bakım sağlığını korumak veya güçlendirmek çok önemlidir. Daily Perfection Pro vitamin serum shot serisi, bu soruna bir çözüm getiriyor ve saç bakımını kişiselleştiriyor.

Kır, dök, çalkala!

Saç tipine göre; onarıcı bakım, ekstra nem, ekstra hacim, kepek önleyici, dökülme karşıtı, ekstra parlaklık sağlayan vitamin serum shot’larını, seçilen şampuan, saç bakım kremi ve sıvı saç bakım kremine döküp çalkalayarak, 30 saniyede saçının tüm ihtiyaçlarını hazır hale getirmek mümkün.

Neden erkeklerin profesyonel saç bakım ürünleri olmasın?

Saç ürünleri konusunda bilinçli ve titiz, saç bakımına zaman ayıran erkekleri de unutmayan Daily Perfection Pro serisinde, Daily Perfection Pro Scalp Care Men şampuan ve erkekler için özel geliştirilmiş şekillendirici sıvı saç bakım kremi bulunuyor. Erkek saçında en çok rastlanan dökülme ve kepek soruna da vitamin serum shot’lar hızlı etki sağlıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir