Benim adım: Aşk

Balımlar Home Tekstil’in Sevgililer Günü ruhunu yansıtan kırmızılı ve kalpli nevresim takımları yatak odalarını sımsıcak yapacak.

Şık ve kaliteli ürünleriyle Balımlar Home Tekstil, özel olarak hazırladığı Kalp, Aşk ve Kırmızı sembollü Çift Kişilik Nevresim Takımı ile Sevgililer Günü’nün tüm güzelliğini evinize taşıyor.

14 Şubat’ta sevgilinizi Balımlar Home Tekstil’in aşk dolu nevresimleri ile mutlu edin.  Sevgililer Günü’nde hediye seçimizi kolaylaştıracak kırmızı, kalpli ve aşk konseptli modeller ile aşkınızı bir kez daha bu özel günde ifade edeceksiniz. 

Aşkın sembolü aşk ve kalpli modellerin yanı sıra sevgilinizin içinizi ısıtacak pamuk ve saten karışımlı kırmızı nevresim takımı duygularınızın tercümanı oluyor. “Ne hediye alsam?” diye düşünmeden Balım Home Tekstil’in sınırsız modellerinden birini seçerek sevgilinizin kalbini yeniden fethedebilirsiniz. 

Yüzde yüz pamuklu ve pamuk saten karışımlı kumaşları ile yumuşacık bir kullanım alanı sunan Çift Kişilik Nevresim Takımları aşkınızı ifade etmenin en güzel yolu olacak.

Çizgili Kırmızı pamuk ve saten karışımı nevresim takım: 

Ölçüleri: 2.00-2.20/ Çarşaf: 2.40 /2.60 4 Adet yastık kılıfı: 50/70 

Fiyatı :675 TL

Love serisi yüzde yüz pamuklu nevresim takım:

Ölçüleri: 2.00/2.20, Çarşaf 2.40/2.60 2 adet yastık kılıfı 50/70 

Fiyatı: 300 TL

Balımlar Home Tekstil ürünlerini, Trendyol, Shopsa, Hepsiburada balimlar.home ve https://www.balimlar.com  web adreslerinden detaylı inceleyerek satın alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir