Bambi, Kapok ile uyku deneyimini yeniden yazıyor

Hikâyesi olan ürünleriyle farklı bir uyku deneyimi yaşatan Bambi Yatak, Türkiye’nin ilk kapok lifli yatağı Kapok Naturel Yatak’ı kullanıcılarıyla buluşturdu. Tropik yağmur ormanlarının mucizesi ve dünyanın en hafif doğal lifi ‘Kapok’un yatak sanatında bir araya geldiği Kapok Naturel Yatak, vücut ısı dengesini koruyarak eşsiz bir uykunun kapılarını açıyor.

Bambi Yatak’ın yağmur ormanlarının doğallığını yatakla buluşturduğu, Türkiye’de tek olan yeni nesil ürünü Kapok Naturel Yatak, kaliteli uykunun standartlarını yeniden belirliyor. Yüzde 80 hava içeren kapok lifleriyle üretilen, sıcak günlerde vücut ısısının dışarı atılmasına, soğuk günlerde ise vücudu sıcak tutmaya yardımcı olan yatak, uykusunda ısı dengesi arayanların kurtarıcısı oluyor. Kapokun sunduğu üstün ses yalıtımı ve ultra hafiflik, kullanıcıların en yorgun günün sabahına dahi dinlenmiş bir şekilde uyanmasını sağlıyor. Bambi, kapok lifleriyle ürettiği yastık ve yorganlarıyla da kapokun doğallığını, uykunun her anında hissettiriyor.

Kaliteli uyku artık hayal değil

Kapok Naturel Yatak, nem tutmayan yapısıyla uyku sırasında terlemenin verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırıyor. Hipoalerjenik özelliği sayesinde, farklı malzemelere karşı hassasiyeti olduğu için kaliteli uyku özlemi çekenlerin de vazgeçilmezi oluyor. Yüzde 100 doğal bir malzeme olan kapok lifleri kimyasal içermemesiyle de yatakta doğallık arayanların tüm ihtiyacını karşılıyor.

 

Yağmur ormanlarının ferahlığı yatak odanızda

Bambi Yatak’ın kapok liflerinden ürettiği, hiçbir kimyasal içermeyen yatak, sürdürülebilirliğin dengelerini yeniden şekillendiriyor. Kapok, yatak üretiminde doğal kaynaklardan elde edilen liflerin kullanımıyla da yataklarda sürdürülebilirliğin tanımını yeniden değiştiriyor. Çevreye ve doğaya hiçbir olumsuz etkisi olmayan yatak, üretim ve kullanımında yeşile, sürdürülebilirliğe olan katkısını bir ömür sürdürüyor. Böylece kullanıcıların kullanım sırasında ve sonrasında doğaya karşı daha duyarlı olmalarına yardımcı oluyor. ‘Huzur Uykuda Başlar’ mottosuyla üretilen, kapokun rahatlık ve konforunu uykunun her evresinde hissettiren, mevsim geçişlerindeki ısı dengesini sağlayan yatak, kaynağı olan yağmur ormanlarının ferahlığını yatak odalarına getiriyor. Yastık ve yorganlara da hayat veren kapok lifleri, kapok konforunu tüm yatağa yayarak, uyku kalitesini artırmaya ve kullanıcıların yaşam kalitesinin yükseltmeye katkı sağlıyor.  

Her mevsime uyum sağlıyor

Nanoteknolojik örme kumaş ile tasarlanan Kapok Naturel Yatak’ın nefes aldıran tuşesi, her mevsime uyum sağlayarak konforlu ve yumuşak bir uyku sağlıyor. Kapitonede kullanılan HyperSoft süngeri ise uyku esnasında ipeksi bir temas ve kadifemsi bir dokunma hissi yaratıyor. Yüksek dansitedeki omurga destek süngeri, omurganın uyku esnasında doğru pozisyonda kalmasına yardımcı oluyor, uyku kalitesini artırıyor.

Daha uzun bir kullanım ömrü sunuyor

Paket yay teknolojisinin de kullanıldığı Kapok Naturel Yatak, ses ve hareket etkisini en aza indiriyor. Kapok lifleri ve paket yay teknolojisi birleşimiyle çiftler uyku esnasında birbirlerinin hareketinden etkilenmiyor. Çiftlerin vücut ağırlığını yatağa eşit olarak yayan ve uyku anında omurganın doğru pozisyonda kalmasına destek olan paket yay teknolojisiyle çiftler, konforlu bir şekilde uykunun tadına varabiliyor.

Kapok Naturel Yatak’ın reklam filminde de Hülya Avşar rol aldı

Bambi’nin birçok ürününde olduğu gibi Kapok Naturel Yatak’ın reklam filminde de rol alan ünlü sanatçı Hülya Avşar, yatağın doğallığını ve konforunu kendine özgü tavırlarıyla seyircisine hissettiriyor. Reklam filmi, Hülya Avşar’ın doğanın konfor ve huzurunu aramak için kaçtığı köy hayatının günlük işlerinde yaşadığı zorlukları ekrana taşırken, doğal olana ulaşmanın zannedildiği kadar kolay olmadığına vurgu yapıyor. Doğanın verdiği huzur ve konfora ulaşmak için uzaklara gitmeye ve zahmet çekmeye gerek olmadığını yansıtan film, Bambi Yatak’ın Kapok Naturel ile doğanın mucizesini tüketicisinin evlerine kadar getirdiğini anlatıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir