‘Sevmek hep bir fazlasını vermektir’

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend, Sevgililer Günü’ için “Sevmek hep bir fazlasını vermektir” ile yola çıkıyor ve belirlenen ürünlerinde 14 + 1 kampanyası olarak yüzde 15 indirim sağlıyor.

Homend’in yüksek kaliteli ve uzun ömürlü vintage tasarımlarında yer alan küçük ev aletleri mutfağınıza nostalji katacak. Bej, mavi ve su yeşili olmak üzere 3 farklı renkte çalışılan Vintage serisindeki Konuşan Çay Makinesi, Mutfak Robotu ve Sütlü Türk Kahvesi Makinası kampanya dahilinde satışa sunuluyor. Ayrıca Vintage serisinin dışında Öğütücü Filtre Kahve Makinesi ve Power Blender’da 7-16 Şubat tarihleri arasında %15 indirimli olarak kampanyada yer alıyor. Özgün ve eşsiz tasarımlarla üretilen Homend küçük ev aletleri ürünlerden birisi sevgiliniz için ideal bir hediye seçeneği olacak.

Homend ile sevdiklerinizi birçok alternatifle özel hissettireceksiniz

Homend Sevgililer Günü’nde sevdiğinizi mutlu edebilecek birçok özel hediye alternatifi sunuyor. Kampanya dahilinde yer alan ürünler arasında Homend Blendsetter Pro 1921H Otomatik Çelik XI Power Blender ile tek dokunuşla mevsim meyvelerinden sevdiğinize lezzetli smoothie’ler hazırlayabilirsiniz. Üstelik Homend blendırınız başında beklemenize gerek kalmadan tüm işi kendisi halledebildiği için siz sevdiğinizle ilgilenebileceksiniz. Çayın gerçek lezzetini sunan Homend Vintage Royaltea Konuşan Çay Makinası sevdiğinizle yaptığınız sıcacık sohbetlere keyif katacak. Homend Vintage Pottoman Milk In ise klasik kahvenin dışında sütü sevenler için ideal bir hediye seçeneği. Çekirdek öğütme özelliği ile kahvenin aromasını artıran Homend Coffeebreak Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi ile sevdiğinizin damak zevkine göre kahve hazırlayarak, kahve eşliğinde sevgi dolu sohbetlerinize sıcacık duygular katabileceksiniz. Çeşitli ürünleri hazırlamayı keyfe dönüştüren Homend Vintage Functional Mutfak Robotu Serisi’de sevdiğinizi mutlu edecek farklı seçenekler arasında yerini alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir