28 Haziran-4 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Bu hafta gezegenler burcunuzu nasıl etkiliyor Astrolog Filiz Özkol yorumladı.

Duygusal enerjimiz yükseliyor

Duygusal ve kişisel ilişkilerimizde dengeli bir yapılanma sergiliyoruz. Yakın dostlarımızla paylaşmak istediğimiz birçok konu üzerinde çalışabilir, onlarla paslaşabiliriz. Çevremizle ilişkilerimiz renkleniyor. Yeni tanışacağımız kişilerin fikirleri bize cazip gelebilir. Yapmanız gereken çok şey var ve olayları kısa sürede, sistemli bir şekilde birbirine bağlayacağız. Karşı cinsle aramızda yoğun bir çekim oluşacak. Risk alma konusunda acele etmemeliyiz.

KOÇ:

Cildinize özen gösterin

Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Hedeflerinize doğru yol almanız, sizi mutlu etse de isteklerinizde artış olabilir ve ikilem içinde kalabilirsiniz. Üstlerinize karşı saygılı olmakta yarar var. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için daha fazla beklemeyin. Duygusal yaşantınızı entelektüel çalışmalarla süsleyebilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizi ifade etmeyi yeğlemelisiniz. Değişen havalara karşı tedbiri elden bırakmayın ve cildinize özen gösterin.

BOĞA:

Karlı çıkıyorsunuz

Sıra dışı düşünceler içinde hareket etmekten hoşlanıyorsunuz ve bu hafta parasal konularda ilginç fikirlerle ortaya çıkacaksınız. Başlangıç yapacağınız işlerin öncelikle size kazandıracağı avantajlarını iyi düşünmeli ve kararınızı sonradan vermelisiniz. Kişisel olaylarınız adına yapacaklarınızdan karlı çıkacaksınız. Kişiselliğinizi  vurgulamaktan ve sessiz bir şekilde kendi düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız. Gizli gücünüzün farkındasınız. Olaylara geniş açılı bakıyorsunuz.  

İKİZLER:

Başarılarınız izleniyor

Sezgisel yetenekleriniz ve algılama gücünüz çok yüksek. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Mars iletişim evinizde ilerlerken, uzak yollarla ilgili temel beklentileriniz gündeme gelebilir ve beklediğiniz kavuşmaları yaşayabilirsiniz. Kişisel eğitiminiz için gerekli bağlantıları kurmalısınız. İyi niyetli davranışlarınız size başarı getirecek. Sizin için şu an en önemli konu; etrafınızdaki kişileri ikna edip doğru olduğunu onlara gösterebilmek.

YENGEÇ:

Harcamalarınızı dengeleyin

Mars finans evinizde ilerlemeye devam ediyor. Harcamalarınızda aşırıya kaçmayın. Kazançlarınız konusunda daha dikkatli davranmalısınız. Maddi konularda güven arzunuz ön planda. Sadece dengeli davranmalısınız. Duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmakla, stresi üzerinize çekmeyeceksiniz. Özellikle bugünlerde gece uykunuzu iyi alın.

ASLAN:

Baskıcı tavırdan uzak durun

Mars burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Mesleki anlamda isteklerinizi yaşama geçirmek için güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Maddi konularda kişisel hırslarınızı gizleme ihtiyacı içindesiniz fakat kendinizle ilgili çevrenize bilgi vermekten hoşlanmıyorsunuz.

BAŞAK:

Sorgulamalarınız bitmiyor

Karşı tarafın düşüncelerine saygı gösterebilirsiniz fakat radikal kararlar almak için uygun bir hafta  değil. Sosyal ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken durumlar var. Özellikle maddi konularda kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz ve gereken verilerin çevrenizde oluşmasından yanasınız. Bu hafta özellikle kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevresel iletişim konusunda öfkenizi yenmelisiniz.

TERAZİ:

Denge size yakışıyor

Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkisiz kalamıyor ve duygusal anlamda onları irdeliyorsunuz. Düşüncelerinizi kendinize saklamakla kazançlarınızı daha da arttırabilirsiniz. Kuvvetli ön sezileriniz var ve kendinizle ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ele aldığınız konuları sessizce incelemeli sonra fikirlerinizi söylemelisiniz. Maddi konularda garip bir huzursuzluğunuz var. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşüyorsunuz.

AKREP:

Kariyeriniz tavan yapıyor

Her zaman maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz. Mars kariyer evinizde ilerliyor. Sezgilerinizden yola çıkacak ve çevrenizle sıcak ilişkiler içinde olacaksınız. İşinizle ilgili açılımlar sağlamak için gerekli motivasyona sahipsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerden olumlu bir şekilde etkileneceksiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Gerginliğin size zarar vereceğini düşünerek, işlerinizde sağduyulu olmalısınız. İlişkilerinize önem veriyorsunuz.

YAY:

Değişime ihtiyacınız var

Mars ortak burcunuz Aslan’da ilerliyor. Uzun süredir kendinizle ilgili köklü değişimlere ihtiyacınız var. Aldığınız bir takım yeni kararları yaşama geçirebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde her türlü isteğinizi karşı tarafa yansıtmalı ve net olmalısınız. İçinde bulunduğunuz mekanda yapmak istediğiniz değişiklikler, birlikte yaşamınızı paylaştığınız kişilere de fayda sağlayacak. Bu dönem çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. 

OĞLAK:

Hırslı ve güçlüsünüz

Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz. Kendi içinizde çözmeniz gereken problemleri asgariye indirmeye çalışmalısınız. Karşıt Güneş’in konumu, maddesel kazançlarınızı farklı bir biçimde etkiliyor. Hırslı ve güçlüsünüz. Elinizde olanakları kendi lehinize olumlu bir şekilde aktarabiliyorsunuz.

KOVA:

İlişkileriniz olumlu gelişiyor

Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla çevrenize örnek oluyorsunuz. Satürn burcunuzda retro yapmaya devam ediyor. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partneriniz sizden yapıcı bir davranış şekli beklerken, sizin de aynı duygular içinde olmanız, ilişkinizi olumlu yapıyor. Bireysel egonuzla, içsel duygularınız bazı çatışmalara neden olacaktır. Arzular ve güçlü istekler arsında yaşadığınız gelgitler, amaçlarınızı da bir bakıma ön plana çıkaracaktır.

BALIK:

Özgürlüğünüz önemli olacak

Bu hafta kendinizi kısıtlanmış duygusuna kapılmış gibi hissedecek ve düşüncelerinize belli bir disiplin getireceksiniz. Paylaşımlarınızda savunma mekanizması geliştirdiğiniz için yakınlarınızın sizinle tartışmasını gerektirecek olaylardan sakınmalısınız. Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız. Hayal kırıklığı yaşadığınız zaman kendinizi her şeyden soyutluyorsunuz. Düşüncelerinize odaklanma zorlukları yaşayacaksınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir