Hafifleyin ve tazelenin

Bahar ile birlikte vücudunuzu da hafifletip tazeleyin. Hafif yemek ve hafif içeceklerle güne zinde başlayarak adım atabilirsiniz. Küçük ev aletleri ise işinizi pratikleştirmek için hazır. Küçük ev aletlerini bulabileceğiniz Enplus’ta Sage 3X Bluicer Pro, hafiflemeniz için en büyük yardımcınız.

Baharın gelmesiyle mutfaklarda da hafiflik dönemi başlıyor. Hafif yemekler ve hafif içeceklerin ön plana çıktığı bu aylarda kış boyunca vücutta biriken ağırlıklardan kurtulmak ve enerji toplamak için akla ilk olarak taze sebze ve meyveler geliyor. Güne zinde başlamak ya da detoks ile tazelenmek isteyenlerin en büyük kurtarıcısıysa pratik mutfak gereçleri oluyor. Küçük ev aletlerinde de sektörlerinde lider markaların üst düzey kaliteye sahip ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan Enplus, blender ve katı meyve sıkacağı olarak kullanılabilen Sage 3X Bluicer Pro ile sağlığına ve formuna dikkat edenleri bahar aylarında tazelenmeye davet ediyor.

Fonksiyonel tasarım ile 3 kat daha fazla lezzet

Kinetix® konturlu bıçak ve kase sistemi ile 88 milimetrelik ekstra geniş bir kanala sahip olan Sage 3X Bluicer Pro, fonksiyonel tasarımı ve yüksek performansı ile lezzetli içecekleri, kokteylleri ve çok daha fazlasını saniyeler içinde hazırlayarak tüm besinlerin tadını 3 kat daha fazla çıkarmanıza olanak tanıyor.  Diğer katı meyve sıcaklarından 3 kat daha çok yönlü olan bu ürün mutfaklarda yerden tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Soğuk sıkım özelliği de bulunan Sage 3X Bluicer Pro, paslanmaz çelik gövdesi, 1350 Watt motor gücü, Cold Spin teknolojisi, 5 tek dokunuşlu programı ve 10 hassas hız kontrolü ile taze meyve suyunu doğrudan yüksek kapasiteli 1,5 litrelik blender sürahisine çekerek sağladığı maksimum verimle beğeni topluyor.

Pratik olduğu kadar ergonomik ve şık bir tasarıma da sahip Sage 3X Bluicer Pro ürününe Enplus mağazalarından ya da www.enplus.com.tr internet sitesinden ulaşılabiliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir