C Vitamini serumu ile ışıltılı bir davet

The Purest Solutions,  cilt yenilenmesini hızlandıran ve besleyici formüle sahip C Vitamini Serumu’nu özel bir davet ile tanıttı.

Cilt yüzeyinde oluşan leke görünümünü en aza indirgeyen, cilde aydınlık, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandıran The Purest Solutions C Vitamini Serumu lansman davetinde katılımcılar şehrin göbeğinde kendilerini adeta portakal bahçesi atmosferinde hissederken lezzetli ikramların eşliğinde keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

2024 Watsons Güzellik ve Bakım Ödüllerinde Yılın En İyi Serum ödülünü alan C vitamini serumunun ciltteki etkisi ve faydaları ev sahipleri The Purest Solutions CMO’su Hazal Evliyaoğlu ile Marka Müdürü Nurdan Duygu Yıldırım’ın keyifli anlatımlarıyla katılımcılarla paylaşıldı. Konuklar davette ürünü daha yakından tanıma ve deneme fırsatı buldular. “Kendi Kokteylini Kendin Yap” köşesinde ise konuklar keyifli anlar yaşadı. Make-up artist eşliğinde davete katılan misafirlere ışıltılı göz makyajı uygulandı.

Serap Sarı, Arzu Kunt, Begüm Karamahmutoğlu, Özge Ulusoy, Batya Kebudi, Alegra Levi, Nalan Salur, Selda Özkök, Lale Danışman, Şebnem Özinal, Seçkin Piriler, Volkan Karataş, Esra İnceefe, Esra Üstünkaya katılan isimler arasındaydı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir